Cam ve Cephe Giydirme

Cam ve Cephe Giydirme

Firmaların hem mal ve hizmetlerini tanıtmak hemde bulundukları yeri müşteri kitlesinin hafızasına kazımak için kullanabileceği en iyi reklam araçlarından biri de cam cephe yüzeylerdir.

Cam reklam giydirmeleri seyahat halindeki insanların dikkatini çekmekte ve ihtiyaç duyulduğu takdirde gördükleri reklam sayesinde aklıllara gelmektedir. Cam cephe reklam giydirmesi farklı reklam malzemeleri ile yapılabilmektedir. Kısaca değinmek gerekirse ;

One Vay Vision Cephe Giydirme: Ürün yada hizmet tanıtımı yapılacaksa ve en önemlisi içerden dışarının görünmesi isteniyorsa one vay vision folyo kaplama uygundur.

Opak Folyo Cephe Giydirme: Opak folyo uygulandığı alanın görme özelliğini tamamen kapatır. Eğer dışarının görünmesine gerek duyulmuyorsa opak folyo ile cam ve cephe reklam giydirmesi yapılabilir.

Siyah Cam Filmi Cam Cephe Kaplama: Siyah cam filmi güneş ışınlarından korunmak için talep edilen bir cam filmidir. Açık, orta ve koyu olmak üzere 3 tonu vardır ve en sık kullanılanı orta koyu cam filmidir.

Aynalı Cam Filmi Kaplama: Uygulandığı cam yüzeyde bir nevi perde görevi gören aynalı cam filmi dışardan bakıldığında tam bir ayna görüntüsü verirken , içerden dışarının görünmesinede izin verir.