Display Ürünler

Display Ürünler

 

Toplantı , yemek organizasyonu , konferanslar , imza törenleri gibi etkinklerde yoğun olarak kullanılan demonte ürünlerdir. Display görüntüleme , sergileme anlamında kullanılmaktadır. Dolayısıyla display ürünlerin kelime anlamı da sergileme ürünleridir. Display ürünler içerisinde örümcek stand, tanıtım standı, rollup banner , display çerçeveler, reklam dubaları , plaj bayrakları vs gibi ürünler yer almaktadır.

Örümcek Stand: Adını örümcek ağını andıran iskelet yapısından almaktadır. Kurulumu son derce kolaydır ve farklı ölçüleri bulunmaktadır. Reklam giydirmesi üzerindeki pvc panellere folyo kaplanarak yapılır. Baskı değişimi yapılarak tekrar tekrar kullanıma uygundur. Portatiftir kolayca sökülüp toparlanabilir.

 

Örümcek Masa: Alüminyum profil iskelet ve sert plastik enjeksiyon tablalardan oluşan bir sisteme sahiptir. Kurulumu son derece kolaydır. Ön yüzünde ve üst tablasında istenilen mal ve hizmetin reklamının yapılması mümkündür. Baskı çalışması değiştirilerek farklı bir organizasyonda kullanımı mümkündür.

 

Tanıtım Standı: Büyük market ve AVM’lerde sıklıkla karşımıza çıkan tanıtım standları aynı zamanda tattırma standı olarakda bilinir.

 

Roll up Banner :Display ürünler içerisinde en sık talep edilen ürün rollup banner ‘dır. 80X200 CM , 85X200 ve 100×200 cm ölçülerinde baskı alanlarına sahip ürünlerdir. Bahsi geçen ölçüler reklam alanı ölçüleridir. Reklam baskısı avrupa vinil üzerine yapılarak rollup banner mekanizmasına tutturulur. Kurulumu son derece basittir. Diğer display ürünler gibi rahatlıkla kurulup toplanabilir ve baskısı değiştirilerek yeniden kullanıma müsaittir.

 

Display Çerçeve : Farklı ölçülerde imal edilen en çok A4 , A3 ,A5 ve 50×70 cm ölçüleri tercih edilen display çerçevelerin ışıklı ve ışıksız seçenekleri mevcuttur. Işıklı display çerçeveler led box olarak tanınmaktadır. Genellikle büyük ölçülerde imal edilir. 4 kenarından açılabilen iç baskısı istenildiğinde değiştirilebilen ürünlerdir.

 

Reklam Dubası : Hemen hemen her esnafın kapı önünde rastlanan reklam dubaları da display sistemler içerisinde sık tercih edilen ürünlerdendir. Reklam dubalarında 35×42 cm lik bir baskı alanı ölçüsü mevcuttur. Folyo üzeri baskı yapılarak mevcut alana kaplanır. İstenildiğinde baskısı değiştirilerek yeniden kullanılabilir. Reklam dubalarında uzun ömürlü kullanım için kaliteli ürün satın almak önemlidir. Standart reklam dubalarının yerine kedi göz reklam dubası satışı yapmaktayız. Kedigöz reklam dubaları üzerinden araba geçse dahi kırılmaz kalınlık ve sağlamlıkta ürünlerdir.

 

Plaj Bayrağı : 75×300 cm en sık kullanılan plaj bayrağı ölçüsüdür. Bez bayrak , alüminyum çubuk ve duba olmak üzere 3 parçadan oluşur.