Folyo Baskı

Folyo Baskı

Folyo baskı parlak yada mat, arkası yapışkanlı bir reklam ürünü olan folyo üzerine baskı yapılması işlemidir. Reklamcılıkta en çok kullanılan ürünlerden biri yapışkanlı folyo baskı ve vinil baskıdır.

Dekoratif Cam Filmi

Folyo Baskı Nasıl Yapılır ?

Folyo baskı kağıdı mat ve parlak olmak üzere 2 çeşittir. Projeye uygun seçilen folyo baskı kağıdı üzerine dijital baskı makinalarında baskı yapılabilmektedir. Büyük ölçülerde baskı yapabilen makinalarda şeffaf folyo baskı, cast folyo baskı, branda diğer adıyla vinil baskı, folyo sticker baskı, delikli folyo baskı yapılabilmektedir. İstenirse koruma amaçlı mevcut baskının üzerine laminasyon baskı uygulaması yapılabilir. Laminasyon koruma amaçlı kullanılabildiği gibi üzerine baskıda yapılabilen özel bir üründür. Mat folyo baskı yapılacaksa laminasyonunda mat olması gerekir.

Ofis Cam Dekorasyon Filmi

Folyo Baskı Nereden Satın Alınır?

Firmamız açık hava reklamcılığında faaliyet göstermekte ve dijital baskı merkezi olarak sektörde yer almaktadır. Kendi makinalarımızda baskı yapıyor olmamızın yanı sıra müşterilerimize grafik tasarım hizmeti de verebilmekteyiz. Ayrıca imalat ve montajı da kendi bünyemizde, kendi ekibimizle çözmekteyiz.

Folyo Baskı Fiyatları

Tüm folyo baskı fiyatları proje usulü fiyatlandırılmaktadır. En doğru bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin

0216. 533 85 85