HİZMETLERİMİZ

Dijital
Baskı


daha fazla bilgi

Açıkhava Reklamcılığı'nın ana konusu olan dijital baskı yöntemi iç mekan ve dış mekan makinalarından büyük ölçekli çıktılar alınmasıdır.Vinyl , folyo, owv, kumlama folyo, mesh gibi reklam malzemelerinin üzerine baskı yapılmaktadır.

Günümüz teknolojisinde iç mekan kalitesinde dış mekan baskı yapabilen makinalar bulunmaktadır. Dış mekan baskı solvent içerdiği için daha uzun ömürlüdür.

Araç
Kaplama


daha fazla bilgi

Mal ve hizmetini ön plana çıkarmak isteyen hemen hemen her ticari kuruluşun talep ettiği reklam seçeneklerinden biri de araç kaplamadır. Şirket araçlarında ki tam yada kısmi kaplama gün boyu aktif olarak piyasada dolaşan araçlarda çok dikkat çekicidir..

Araç Kaplamaları ister kısmi , istenirse aracın tümüyle giydirilmesi şeklinde yapılabilmektedir. Kullanılan folyo araç kaplama için özel olarak üretilen cast folyodur.

Tabela
Sistemleri


daha fazla bilgi

Tabelanız hedef kitlenizin gözünde ticari kurumunuzun kişiliğini yansıtır. Bunun önemi biliyoruz ve işimizi layıkıyla yapıyoruz..

Tabela Sistemleri ışıklı ve ışıksız tabela olarak 2 ana başlıktan oluşmaktadır. İhtiyaca göre bu ana başlıkların değişken seçeneklerini tanıtarak firmanıza en uygun tabelayı seçmenize ve ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Display
Ürünler


daha fazla bilgi

Display Ürünler, iç mekan ve dış mekanlarda kullanılabilen sergileme ürünleridir.İskeletleri yeniden kullanıma uygundur. Baskı yenilemeleri yapılarak farklı alanlarda sergileme yapmak mümkündür.

Display Ürünler: Rollup banner, Örümcek masa, Örümcek stand, Reklam Dubası, Plaj Bayrağı, Tanıtım Standı, X Banner, Display Çerçeve vs gibi geniş bir yelpazaye sahiptir.

Cam ve Cephe
Kaplama


daha fazla bilgi

Cam Cephe Kaplamaları delikli folyo olarak bilinen one way vision, kumlama folyo , dijital baskılı opak folyo , siyah ve aynalı cam filmi ile yapılabilmektedir.Amaca uygun malzeme seçimi yapıldıktan sonra tasarlanan proje malzemeye basılır ve cepheye uygulanır.

Cam cephe giydirmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar ve diğer bilgiler için uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Parapet, kutu profil karkas üzeri genellikle 18 mm su kontrası çakılarak yapılmaktadır. Hazırlanan ahşap zemin üzerine istenilen bilgisayar tasarımı vinil malzeme üzerine basılıp gerilerek montajlanır..

İnşaat etraflarında bulunan çevirmeler parapet kapamalarına örnektir.