One Way Vision Baskı

Delikli Folyo Baskı Nedir ?

En önemli özelliği içeriden bakıldığında dışarıyı gösterirken dışarıdan içeriyi göstermemesi olan delikli folyo one way vision folyo cam yüzeylere uygulanabilmektedir. Ancak bu özellik akşam ışık yakıldığında saf dışı kalmaktadır. Delikli folyo farklı micronlarda üretilen baskı yapılabilen ön yüzeyi beyaz, yapışkanlı arka kısmı ise siyah bir üründür. Uygulamanın camın dışından yapılması gerekir. Aksi halde kullanımının bir anlamı kalmaz.

Delikli Folyo Baskı Fiyatları Nelerdir ?

Malzeme üzerine baskı yapılıp yapılmayacağı, ölçüleri ve uygulama yerinin özelliklerine göre delikli folyo baskı fiyatları değişmektedir. En doğru bilgi için satış ekibimizle iletişime geçiniz.

Delikli Folyo Baskı Kullanım Alanları Nerelerdir ?

One vay vision özellikleri : Delikli folyo cam yüzeylerde kullanılabilmektedir. Genellikle bina dış camlarına ve araç camlarına uygulanmaktadır. Malzeme üzerine tek yönlü baskı yapılabilmektedir. Uygulama cam yüzeye dışarıdan yapılmaktadır. İçeriden siyah bir karartı olmakta ve dışarısı görünebilmektedir. Dışarıdan ise yapılan ürün/ mal hizmet tanıtımı görünmektedir.

One Way Vision Ölçüleri Nelerdir ?

Delikli folyo ölçüleri 105/137/152×50 mt’lik top halinde satılmaktadır. Cam yüzeyin folyo eninden fazla olması halinde ek yapılarak görsel tamamlanır. One way vision folyo istenilen ölçüye uyarlanabilmektedir.